MÖBLER / Skåp & hyllor / Matsalsskåp 10862185
nr 1086 2185
Matsalsskåp
Gustaviansk stil, längd: 112 cm, djup: 40 cm, höjd: 48 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 januari 2017
kl 20:56:17
30/1 20:14:02
Den Gustavianska stilen